Transport i komunikacja

Bazując na naszym doświadczeniu, we współpracy ze specjalistami z zakresu nowoczesnych technologii, w oparciu o aktualne przepisy, oferujemy szereg usług dla sektora transportu (głównie kolei) i komunikacji oraz powiązanych instytucji.
ludzie przechodzący po aktywnym przejściu dla pieszych

Aktywne przejścia dla pieszych​

Aktywne przejścia dla pieszych - inteligentne rozwiązanie, system zdecydowanie poprawiający bezpieczeństwo pieszych ale także kierowców. W wyraźny sposób informuje kierowcę o osobie znajdującej się na przejściu m. in. poprzez aktywne punktowe elementy odblaskowe, znak drogowy z lampą ostrzegawczą.

Czytaj więcej »

dokumentacja kolejowa

Dokumentacja kolejowa

Dokumentacja kolejowa w oparciu o aktualne przepisy krajowe i międzynarodowe w zakresie bezpieczeństwa i interoperacyjności. DSU – Dokumentacja Systemu Utrzymania, DTR – Dokumetnacja Techniczno Ruchowa, audyty i certyfikacja systemów zarządzania taborem i infrastrukturą kolejową.

Czytaj więcej »

bezpieczne-przejazdy

Zabezpieczenia przejazdów kolejowych

Zabezpieczenia przejazdów kolejowych często nie zapewniają bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie. Nasza firma we współpracy z uznanym producentem, proponuje system efektywnego zabezpieczenia przejazdów kolejowych wg najnowszych technologii.

Czytaj więcej »

Naprawy i regeneracja
taboru kolejowego

Realizujemy awaryjne i planowe naprawy maszyn roboczych oraz specjalistycznych pojazdów szynowych, naprawy lokomotyw, żurawi kolejowych, wagonów dla wszystkich poziomów utrzymania,  badania i regeneracje.


Czytaj więcej »

Jeśli interesuje Cię ta oferta

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

503 962 496 

biuro@spsoft-tech.pl