Żurawie hydrauliczne HDS

Jesteśmy dystrybutorem żurawi renomowanej włoskiej firmy FASSI. Żurawie FASSI są znane i cenione na całym świecie za swą niezawodność i technologię. Spełniają wymogi dyrektywy maszynowej Unii Europejskiej oraz są oznaczone symbolem CE. 
Posiadamy stałą współpracę z firmą zajmującą się montażem żurawi, z uprawnieniami zatwierdzonymi przez Urząd Dozoru Technicznego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne żurawie dostosowane do potrzeb w Waszej firmie, podzielone na trzy grupy: lekkie (seria micro), średnie, duże.

żuraw hydrauliczny

Żurawie hydrauliczne w naszej ofercie

Oferowane przez nas żurawie znanego włoskiego producenta Fassi, uwzględniają szereg innowacyjnych technologii z dziedziny mechanicznej, hydraulicznej i elektronicznej. Są również dostosowane do różnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Stąd dzielą się na poniższe trzy grupy.

Żurawie HDS lekkie (seria micro)

Seria lekkich żurawi przeładunkowych o niewielkim wysięgu. Mogą być montowane na samochodach dostawczych z windami samozaładowczymi, z zabudową skrzyniową czy na specjalistycznych pojazdach, które przystosowane są do pracy w warunkach ograniczonego ruchu. 
Są to żurawie o udźwigu od 1 do 12 t / m (tonometrów). Można je montować nawet w lekkich samochodach o masie całkowitej 3,5 TM. W zależności od indywidualnych potrzeb instalacji żurawie Micro można nabyć w wielu konfiguracjach zestawów montażowych oraz różnych wersjach zasilania, np. pompy elektrohydraulicznej 12 i 24 V. Szeroki wybór oryginalnych akcesoriów, takich jak hydrauliczna wciągarka, sterowanie umożliwiające operowanie dodatkowym osprzętem żurawia, systemy zdalnego sterowania, hydrauliczny ogranicznik udźwigu itp., sprawia, że żuraw ten jest bardzo wszechstronny i poręczny.
Zaprojektowany zgodnie z Europejską Normą EN 12999.

Elementy oznaczone na powyższym rysunku:
1. Proporcjonalny rozdzielacz hydrauliczny ze sterowaniem z jednej strony. Zgodny z Dyrektywą Maszynową hydrauliczny ogranicznik udźwigu „HO” informujący o przeciążeniu żurawia i utracie stateczności.
2. Odlewana, bardzo wytrzymała, podstawa żurawia została zaprojektowana tak, aby rozkład naprężeń był idealny. Trwały mechanizm obrotowy.
3. 15-litrowy zbiornik oleju wraz z filtrem, wykonany z mocnego, odpornego na uderzenia i korozję plastiku.
4. Hydrauliczna wciągarka o udźwigu 500 daN wraz z mechanicznym ogranicznikiem zamontowana pod ramieniem żurawia.
5. Pompa elektrohydrauliczna chroniona obudową plastikową typu ABS. Zasilanie żurawia z akumulatorów pojazdu w przypadku braku możliwości podłączenia poprzez przystawkę odbioru mocy.

Żurawie HDS średnie

Począwszy od 13 t / m (tonometrów) wchodzimy do królestwa żurawi przegubowych o średniej wydajności, które jednocześnie są niezwykle dynamiczne. Nadają się do montażu w dwu- i trzyosiowych ciężarówkach w różnych konfiguracjach. Są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pod względem wydajności i bezpieczeństwa. 

Żurawie HDS duże

Te żurawie łączą w sobie wyjątkową wydajność ze stosunkowo niewielkimi wymiarami konstrukcyjnymi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, wśród których znajdują się przede wszystkim stale o bardzo wysokiej elastyczności.


BEZPŁATNE SZKOLENIE OPERATORÓW

Przy zakupie żurawia z naszej oferty, bezpłatnie przeszkolimy Państwa pracowników i przygotujemy ich do egzaminu państwowego przed komisją UDT, TDT lub WDT, zgodnie z aktualnymi przepisami. Zajmiemy się również organizacją egzaminu UDT lub TDT na terenie Państwa firmy (lub na życzenie - w naszej lokalizacji).

UPRAWNIENIA KONSERWATORA HDS

Na życzenie oferujemy szkolenie konserwatora żurawi w specjalnej, zniżkowej cenie (wraz z organizacją egzaminu UDT / TDT). Takie rozwiązanie pozwoli Państwa firmie na duże oszczędności i usprawni pracę, ponieważ staniecie się Państwo niezależni od zewnętrznych konserwatorów.

Informacje dodatkowe:
Kategoria UDT: żurawie przenośne, przewoźne
Nazwa potoczna: HDS
Producent żurawi: renomowana włoska firma FASSI
Najczęściej wyszukiwane pod hasłami:
sprzedaż żurawi hydraulicznych 
sprzedaż hds
żurawie przeładunkowe
żurawie fassi
producent hds
dystrybutor hds
kursy na żurawie hds
szkolenia operatorów hds
tanie żurawie hds
mocne żurawie
hydrauliczne
wydajne żurawie przeładunkowe