SPSoft-Tech » Sprzęt » Żurawie hydrauliczne HDS
żuraw przenośny HDS

Żurawie hydrauliczne HDS

sprzedaż HDS

Jesteśmy dystrybutorem żurawi renomowanej włoskiej firmy FASSI. Żurawie FASSI są znane i cenione na całym świecie za swą niezawodność i technologię. Spełniają wymogi dyrektywy maszynowej Unii Europejskiej oraz są oznaczone symbolem CE. 

Posiadamy stałą współpracę z firmą zajmującą się montażem żurawi, z uprawnieniami zatwierdzonymi przez Urząd Dozoru Technicznego.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne żurawie dostosowane do potrzeb w Waszej firmie, podzielone na trzy grupy: lekkie (seria micro), średnie, duże.

BEZPŁATNE SZKOLENIE OPERATORÓW

Przy zakupie żurawi nasza firma bezpłatnie przeszkoli Państwa pracowników i przygotuje ich do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, zgodnie z aktualnymi przepisami. Zajmiemy się również organizacją egzaminu UDT na terenie Państwa firmy (lub na życzenie - w naszej lokalizacji).

KONSERWACJA HDS

Na życzenie oferujemy możliwość szkolenia konserwatora żurawi w specjalnej, zniżkowej cenie (wraz z organizacją egzaminu UDT). Takie rozwiązanie pozwoli Państwa firmie na duże oszczędności i usprawni pracę.

żuraw hydrauliczny

Żurawie hydrauliczne w naszej ofercie

Oferowane przez nas żurawie znanego włoskiego producenta Fassi, uwzględniają szereg innowacyjnych technologii z dziedziny mechanicznej, hydraulicznej i elektronicznej. Są również dostosowane do różnych potrzeb i możliwości finansowych klienta. Stąd dzielą się na poniższe trzy grupy.

Żurawie HDS lekkie (seria micro)

Seria lekkich żurawi przeładunkowych o niewielkim wysięgu. Mogą być montowane na samochodach dostawczych z windami samozaładowczymi, z zabudową skrzyniową czy na specjalistycznych pojazdach, które przystosowane są do pracy w warunkach ograniczonego ruchu. 
Są to żurawie o udźwigu od 1 do 12 t / m (tonometrów). Można je montować nawet w lekkich samochodach o masie całkowitej 3,5 TM. W zależności od indywidualnych potrzeb instalacji żurawie Micro można nabyć w wielu konfiguracjach zestawów montażowych oraz różnych wersjach zasilania, np. pompy elektrohydraulicznej 12 i 24 V. Szeroki wybór oryginalnych akcesoriów, takich jak hydrauliczna wciągarka, sterowanie umożliwiające operowanie dodatkowym osprzętem żurawia, systemy zdalnego sterowania, hydrauliczny ogranicznik udźwigu itp., sprawia, że żuraw ten jest bardzo wszechstronny i poręczny.
Zaprojektowany zgodnie z Europejską Normą EN 12999.

Elementy oznaczone na powyższym rysunku:
1. Proporcjonalny rozdzielacz hydrauliczny ze sterowaniem z jednej strony. Zgodny z Dyrektywą Maszynową hydrauliczny ogranicznik udźwigu „HO” informujący o przeciążeniu żurawia i utracie stateczności.
2. Odlewana, bardzo wytrzymała, podstawa żurawia została zaprojektowana tak, aby rozkład naprężeń był idealny. Trwały mechanizm obrotowy.
3. 15-litrowy zbiornik oleju wraz z filtrem, wykonany z mocnego, odpornego na uderzenia i korozję plastiku.
4. Hydrauliczna wciągarka o udźwigu 500 daN wraz z mechanicznym ogranicznikiem zamontowana pod ramieniem żurawia.
5. Pompa elektrohydrauliczna chroniona obudową plastikową typu ABS. Zasilanie żurawia z akumulatorów pojazdu w przypadku braku możliwości podłączenia poprzez przystawkę odbioru mocy.

Żurawie HDS średnie

Począwszy od 13 t / m (tonometrów) wchodzimy do królestwa żurawi przegubowych o średniej wydajności, które jednocześnie są niezwykle dynamiczne. Nadają się do montażu w dwu- i trzyosiowych ciężarówkach w różnych konfiguracjach. Są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia pod względem wydajności i bezpieczeństwa. 

Żurawie HDS duże

Te żurawie łączą w sobie wyjątkową wydajność ze stosunkowo niewielkimi wymiarami konstrukcyjnymi. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, wśród których znajdują się przede wszystkim stale o bardzo wysokiej elastyczności.


Informacje dodatkowe:
Kategoria UDT: żurawie przenośne, przewoźne
Nazwa potoczna: HDS
Producent żurawi: renomowana włoska firma FASSI
Najczęściej wyszukiwane pod hasłami:
sprzedaż żurawi hydraulicznych 
sprzedaż hds
żurawie przeładunkowe
żurawie fassi
producent hds
dystrybutor hds
kursy na żurawie hds
szkolenia operatorów hds

tanie żurawie hds
mocne żurawie
hydrauliczne
wydajne żurawie przeładunkowe

Przewiń do góry